< Geri Dön

SERALINE YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN TAŞIYAN AYDINLATMA METNİ VE AÇIK RIZA BEYANI

 

Seralıne Yapı Malzemeleri İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. (“Seraline) olarak, zemin, duvar ve dış cephe kaplamaları yanında banyo ve mutfak projelerinde kaliteli ve güvenilir ticaret anlayışı ile satış ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Kişisel verilerinizi, aşağıda bilgilerini verdiğimiz veri sorumlusu sıfatıyla, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun, sevk irsaliyesi düzenlemek için elde etmekteyiz. Bu belge ile Kanunun 10. maddesinde düzenlenen aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rızanızı istemekteyiz.

Unvan:

Seralıne Yapı Malzemeleri İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

MERSİS Numarası:

0761037458700016

Adresi:

Barbaros Bulvarı Pınar Apt. No:163/A 34349 Beşiktaş İSTANBUL

Telefon:

2123569700

Faks:

2123569703

E-mail:

seraline@seraline.com.tr ;serhataygun@hotmail.com

Kişisel verilerinizden: Aracın Plaka Numarası, Dorse Plaka Numarası, Ad, Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Milliyeti, Telefon Numarası ile kamera kayıtlarını, satılmış ya da satılmak üzere olan bir malın, bir adresten diğerine naklinde ya da işletmemize ait işyerleri arasında taşınması başta olmak üzere, “https://www.seraline.com.tr/” adresinden erişebileceğiniz, Seraline Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası (“Politika”) belgesinde düzenlenen amaçlarla, Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi, aynı adresten erişebileceğiniz, Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası’nda öngörülen sürelerde, gereken her türlü teknik ve idari tedbirleri alarak korumakta, bu sürenin bitimini izleyen periyodik imha süresinde (6 ay) silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.

Kişisel verilerinizi mevzuat ve açık rızanızla, müşterilerimiz, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun’un 8. maddesine uygun belirlenen amaçlarla paylaşmaktayız.

Faaliyetlerimiz ile ilgili olarak iletişim bilgileriniz üzerinden sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirme, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımı, özel teklifler için izin vermeniz halinde ticari elektronik iletileri göndermekteyiz. Bu iletimleri isteğiniz üzerine durdurmaktayız.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Politika’da düzenlendiği şekilde, ayrıntısını https://www.seraline.com.tr/ adresinden ulaşabileceğiniz Başvuru Formunu’nu Seraline’e ileterek yapabilirsiniz.

Seralıne Yapı Malzemeleri İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

AYDINLANMA BEYANI

Yukarıda açıklanan tüm hususlarda tarafıma gerekli aydınlatma yapıldığını, Seraline Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okuduğumu ve anladığımı, 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi kapsamındaki haklarımı bildiğimi beyan ederim.

 

Veri Sahibi Adı Soyadı  :......................................      T.C. Kimlik No: ...................................

Tarih           :..../...../...........                                                                  İmza

 

AÇIK RIZA BEYANIM

Veri sorumlusunun kanunlarda açıkça öngörülmesi, sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olması, hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi, açık rızanın alınmasından kaynaklanan nedenlerle sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda toplanan kişisel verilerimin işleme amacı ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü işlenmesine;

Açık Rızam ile Kabul Ediyorum                                     Kabul Etmiyorum

 

Veri Sahibi Adı Soyadı  :......................................       T.C. Kimlik No: ...................................

Tarih           :..../...../...........                                                                  İmza

| | | | |