< Geri Dön
SERATEM - Seraline Yapı - Seranit Ana Bayii - 0212 3569700
 
Ürünün adı: SERATEM

İNŞAAT SONRASI YÜZEY TEMİZLEME MADDESİ

Seratem özellikle döşeme sonrası arta kalan tortulu yüzeylerin ve inşaat sonrası temizliklerin yapılabilmesi için geliştirilmiş  zararlı gazlar çıkarmayan asidik konsantre bir üründür.
Çok kirli yüzeylerin temizlenmesinde sulandırılarak kullanılan güçlü bir temizleyici özelliğe sahiptir.

Kullanım şekli :
Seratem 1/5- 1/10 sulandırılarak kullanılır.bir fırça yardımıyla suyla seyreltilen karışım temizlik yapılacak yüzeye sürülür. Yüzeye yayılan setremin kirli yüzeylere etki etmesi için birkaç dakika beklenir.sonra uzun saplı bir fırça yardımıyla yüzey iyice ovulur. İnatçı kirlerin çıkarılması için gerekiyorsa temizlik süngeri tekrar ovulur. Temizlik sonrası yüzey bol ve temiz su ile durulanmalıdır. Geniş alanlarda yüzey yıkama makineleri ve vakum makineleri ile de kullanılabilir.
Seratemle çıkaramadığınız imatçı lekeler için Seralek kullanınız.

Seratem mermer yada aside duyarlı yüzeylerde kullanmayınız. Uygulamadan önce küçük bir yüzeye ürünü deneyip renk ve doku değişikliği yapmadığından emin olunuz.

Kullanımından önce mutlaka eldiven takılmalıdır. Gözleri ve cildi tahriş edici etkisi olabilir. Gözle teması halinde bol suyla yıkayıp doktorunuza başvurun. Kaza ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde tıbbi yardım alın ve etiketin içeriğini mutlaka sağlık personeline gösterin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz

SERATEM - Seraline Yapı - Seranit Ana Bayii - 0212 3569700 SERATEM - Seraline Yapı - Seranit Ana Bayii - 0212 3569700
| | | | |