< Geri Dön
SERAKOR - Seraline Yapı - Seranit Ana Bayii - 0212 3569700
 
Ürünün adı: SERAKOR

LEKELERE KARŞI KORUMA MADDESİ

Serakor  granit seramik yüzeylerin lekelenmeye karşı korunmasını sağlayan özel olarak geliştirilmiş  bir üründür. Özellikle parlak granit seramiklerde kullanılması önerilir. Serakor aynı zamanda etkin bir derz koruma da sağlar.
Sararma yapmayan uzun ömürlü bir koruma malzemesidir.

Kullanım şekli :
Serakor  uygulaması yapılacak yüzeyin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Seratem yada seralek uygulaması yapılmış  ve kuru zeminmlerde uygulanması daha etkin sonuç vermektedir.
Serakor temiz ve kuru yüzeye saf olarak bir fırça yardımıyla eşit olarak yayılır. 24 saat kuruması beklenir.  Kuruma sonrasında parlatıcı bir bez yada sünger ile fazlalıklar ve tortular üzerinden alınır. Bu yeterli olmazsa serakorla ıslatılmış bir bezle kuruyuncaya kadar ovularak temizlenir.

Serakor uygulaması yapılacak bölge de öncelikle renk değişikliklerinin meydana gelmediğini test etmek maksadıyla küçük bir bölgede uygulama yapılıp denenmelidir.

Serakor parlayıcı malzemeler içermektedir. Ateşten ve yüksek ısılardan uzak tutulmalıdır. İçildiği takdirde akciğerlere hasara sebep olabilir. Yutulduğu takdirde kusmaya çalışmayın ve hemen tıbbi yardım isteyin. Etiketin içeriğini mutlaka sağlık ekibine gösterin. Uygulama esnasında eldiven kullanınız. Deriyle temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol ve temiz suyla yıkayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmalıdır
SERAKOR - Seraline Yapı - Seranit Ana Bayii - 0212 3569700 SERAKOR - Seraline Yapı - Seranit Ana Bayii - 0212 3569700
| | | | |